Oppdatert – Ny kode vaskerom

Oppdatert –  Ny kode iverksatt – Ny kode til vaskerom iverksettes fra uke 4. Repeterer tidligere rutine for tilgang:

For dem som har sjøbod og som vil benytte seg av tilbudet om å bruke vaskemaskin første halvår 2018, må det betales inn kr 500,00 til Løsphavn Båtforenings bankkonto 1503.46.84828 eller Vipps kode 85508. Merk beløpet med tilgang vaskemaskin og hvilken sjøbod dette gjelder. Ny kode for bruk for uteleie-sjøboder blir laget og opplyst når betaling er utført. Kontakt foreningens kasserer Ottar på e-post ottar(ætt)dx.no.  Vi minner om at det ikke er tillatt og dele ut koden til uautoriserte brukere. Det er å misbruke foreningens felles verdier samt utstyr og kan ikke aksepteres.

 

Det er IKKE tillatt for beboere eller leietakere i sjøhusene å benytte seg av vaskemaskinen på vaskerommet. Alle sjøhusene har eget opplegg for vaskemaskin.

 

Bookmark the permalink.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *


en + = 5

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.